| Nicu_7246 a întrebat:

Am folosit pentru. ascultat muzica, Musicmatch.De cateva zile programul nu a mai raspuns si am vrut sa-l reinstalez, dar nu mai pot instala nicio varianta, se blocheaza la 99%. Ma poate ajuta cineva cu un sfat? Dar nu de genul: "foloseste alt player", ca stiu si eu inca 10. Multumesc anticipat pentru. raspunsuri.

3 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

De winamp ai auzit.real player.media player 11hee hee

leonardk
| leonardk a răspuns:

Mai intai trebuie dezinstalat, din: start - settings - control panel add remouve programs, apoi un restart si incerci sa-l instalezi. Ar trebui sa mearga.

| johnny84 a răspuns:

Dezinstaleaza, curata(cccleaner)instaleaza bafta