| Maria_8895 a întrebat:

Am folosit tv online sevetv si mi-a mers mult timp.de cateva saptamani cand pornesc canalul tv imi scrie READY si nu porneste.care e problema?:-s

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai se incarca greu! asta vad eu si trebuie instalat un plugin care este SeveTV Gold Edition. exe care se afla in stanga sus in program!
parerea mea! intra pe Internet Explorer si acceseaza asta http://www.cool-digitv.net/ are mai multe programe tv si radio online si se misca mult mai usor! (nota :merge doar in internet explorer) Bafta!

| Preda_Catalin_1983 a răspuns:

Acel Site nu mai este actualizat de ceva Vreme. Eu Folosesc www.portaltv.ro