| WalterWhite a întrebat:

Am gasit un pui de pisica vagabond si l-am adus acasa si am urmatoarea problema cu el : Are o burta imensa (parca e balonata) ca si un balon si i-am dat sa manance si dupa un timp face caca dar burta tot umflata este?

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Are pui

| OldMan_3084 a răspuns:

Inteapal big grin laughing

| rbdvivi a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci cu el la un medic veterinarwinking

| リナ a răspuns:

Deoarece are in interior limbrici.Are nevoie doar de medicament de deparazitare intestinala. Acesta este o pastila ce se sfarma si se puna in mancare, iar viermisorii vor fi eliminati pe cale anala. Acel medicament se gaseste la ori ce farmacie veterinara sau pet shop.

| elenutza27 a răspuns:

Nuj. dul la veterinar

| Flynn2001 a răspuns:

Du-te cu el la medic.

| LizzUzumaki a răspuns:

Și eu Salageanu un pisoi vagabond chiar doi erau frați o fata și un băiat dar fata avea o burta mare și roșie după doua săptămâni a murit deșii am dus-o și la veterinar și mai multe Cabinete dar nu ia putut face nimic depinde dacă veterinarii erau buni sper sa se facă bine pisoiul totuși nu știu motivul de ce au burta mare poate viermișorii sau o boala.