| Yeah3xBB a întrebat:

Am gta 4 final mod si mi se intampla ceva si nu stiu ce sa fac. Mi se misca imaginea de colo colo si cand urc in masina imi accelereaza singura. De ce sa intampla asta si spuneti-mi cum sa indrept asta?

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Folosesti un Crack cu BUG, iti recomand sa ai instalat ultima versiune instata 1. 0. 0. 6 daca nu ma insel, si sa bagi un alt crack, gasesti pe gamecopyworld.com

| eduard1234 a răspuns:

Sall
Mi s-a intamplat si mie acest lucru dar am dat pe iconita de la gta iv si scrie acolo normal window, minimized si maximed eu am dat minimized si o sa vezi ca-ti va merge daca ai nelamuriri cintacteazama pe cosminedy34@yahoo.com