| anonim_4396 a întrebat:

Am imprimanta pe laser.Si s-a terminat pulberea din tonere.As vrea daca se poate sa imi dati un link, cu ceva adresa de site, de unde as putea sa comand tonere noi sau pulbere online, sa vina prin curier acasa? please link?

3 răspunsuri:
| dydysor01 a răspuns:

Scuze. Nu stiu.

| maniac a răspuns:

Dmnlaughing) cica nu stiu laughing pai nu trebuie sa te scuzi dydysor01 daca nu stii la o intrebare ca nu te ucide nimeni si in al 2-lea rand nu vreau sa fiu rau da KryssyCullen esti fata sau baiat ca te-am mai vazut pe site si ma cam manca curiozitatea laughing adica numele ar fi de fata dupa mine dar in poza...laughing

| Artemisia a răspuns:

Oare de ce nu raspunzi la intrebarea pe care am pus-o? Daca nu ai un raspuns atunci te rog nu te mai baga.
Si nu uita ''Curiosii mor repede''.