| sergiu2222 a întrebat:

Am in calculator 2GB memorie RAM Kingmax de 800Mhz este ok daca as cumpara 1GB memorie Corsair tot 800Mhz ar functiona cum trebuie chiar daca sunt firme diferite? Mai precizez ca una e dual-channel cealalta nu...nu stiu daca asta conteaza dar am vrut sa se stie si acest lucru raspunsul care ma lamureste si pe mine are funda!

Răspuns Câştigător
| 0vidius a răspuns:

Daca ai slot liber pe placa de baza nu are nimic va merge perfect.

1 răspuns:
| ionutz03 a răspuns:

Ar trebui sa fie ok pentru ca sunt pe aceeasi frecventawinking