| yomaxx a întrebat:

Am incercat sa deblochez un sempron 145 in x2.prima data am incercat la un prieten care avea acc si nu pornea pc-ul. apoi la mine.am o placa de baza care nu suporta ucc msi gf615-p33 v1.3 si am facut update la bios la acelasi model da la 2.0 care are ucc, si mi-a aparut in bios, si il activam si nu facea nimic, imi intra in windows si totul normal ...single core.Cum arata un procesor care nu se deblocheaza?

1 răspuns:
| Narcis2007 a răspuns:

Vezi mai intai daca a reusit cineva sa faca asta...majoritatea procesoarelor nu se deblocheaza