| anonim_1002 a întrebat:

Am incercat sa imi activez internet pe mobil pentru 24 de ore dar imi spune ca telefonul este incompatibil, ceea ce nu se poate...de ce nu merge? mersi,.

7 răspunsuri:
| Incubus a răspuns:

Poate trebuie sa faci setarile manual(la asta se refera)ca firma trimete un sms cu toate setarile de conectare dar daca telu nu le poate interpreta va trebui sa le faci tu manual, depinde de firma dar poti gasi aceste setari pe situl oficial al furnizorului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce telefon ai?
De unde ai internet mobil? Ce firma? Vodafone/Orange/DIGI/Zapp/Cosmote?
Da detalii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce telefon ai?
De unde ai internet mobil? Ce firma?Vodafone/Orange/DIGI/Zapp/Cosmote?
Da detalii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine, km sa fk sa imibag GRATIS net pe TEL? raspundeti-mi pe id de mess silviu_smecheru42

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai asta da-mi id si parola la mess asta era id meu man

| MinG a răspuns:

Inseamna ca telefonul tau nu are configurarile pe tel ori nu e compatibil daca esti pe orange suna la 444 si iti fac ei configurarile gratis

| anonim_1002 explică:

Samsung corby -vodafone livewinking