| gina_9046 a întrebat:

Am incercat sa instalez o camera web genius ilook 310dar nu merge la yahoo. cand incerc sa dau la preferinte (se stinge mesu uneori cand dau click pe preferinte )preferinte -webcame am optiunile camera setings si camera source dar nu pot da click pe ele sunt ca si invizibile cum sa fac sa mearga webu? am dezinstalat si reinstalat webu dar nu merge la yahoo
ps merge doar sa fac poze. uneori. stie cineva ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Mixed a răspuns:

Dezinstaleaza camera ...inchide toate programele si instaleaz-o din nou cu mai multa atentie.

bafta:*