| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat IMVU de doua ori si am dat si restart la pc dar tot nu imi merge imi apare "
It appears that IMVU has crashed. Would you like to restart IMVU? " si ca dau da sau nu, nici-o schimbare. Care este problema?

7 răspunsuri:
| WhiskyandCoke a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi, instaleaza'l din nou. mi'e mi-a mers.

| anonim_4396 explică (pentru WhiskyandCoke):

Am incercat de doua ori fara rezultate straight face. Tu ai varianta veche?

| WhiskyandCoke a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cred ca da... dar stiu ca si mie mi-a facut probleme. calculatorul il suporta? poate e vina pc'ului. thinking

| anonim_4396 explică (pentru WhiskyandCoke):

Eh ma rog, asta e. Mersi oricum.

| anonim_4396 explică (pentru WhiskyandCoke):

Si nu stiu daca " il suporta " straight face, ps : nu am placa video.

| Andutu_Andu_Marian_1930 a răspuns:

Dai da ca o sa iti mearga

| anonim_4396 explică (pentru Andutu_Andu_Marian_1930):

Am dat, imi apare iar mesaju si la nu la fel.