| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Am instalat niste theme la nokia n95, iar acum nu mai pot intra la contacte.Cum dezinstalez themele alea? Heeelp

Răspuns Câştigător
| tttitooorp a răspuns:

Dar mai ai contacte in telefon?

11 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Codul incearca sa il bagi 12345... e codul de securitate standard la nokia...

| andreutz a răspuns:

Si daca nu iti merge codul..intra la tools...settings...telephone...general...personalisation...theme...si apoi iti apare lista de teme...si dai ''C" p cea care vrei sa o stergi...si gata happy

| andreutz a răspuns:

Codul este 12345, nu 1234567!

| ♣ Ma®®yE [;x] explică:

Mi-am pus o alta tema, dar tot nu pot intra la contacte.Ca sa revin la setarile din fabricatie imi cere un cod, pe care nu il stiu

| ♣ Ma®®yE [;x] explică:

Am incercat si cu codul 1234567. nu merge.am incercat si cu tasta `c`, tot nu merge sad

| ♣ Ma®®yE [;x] explică:

Tot nu merge. am scris si 12345 si imi da eroare

| wizard_cristi a răspuns:

Conecteaza-ti telefonul la computer si uita-te direct de pe computer unde ti-a pus respectivele teme. Poti totusi sa intri la modificare teme si sa pui una din telefon. Fa asta inainte de a sterge temele puse ulterior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as putea explica daca as fii in fata telefonului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa le stergi din meniu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum instalez si eu o tema pe n95? pentru ca atunci cand ii dau install da o eroare

| floriboldea a răspuns:

REVINO LA SETARILE DIN FABRICA SI SE STERG AUTOMAT