| doraz a întrebat:

Am instalat PHOTOSHOP CS5 si imi apare un folder numit "adobe_photoshop_cs5" intru in el apare alt folder "Adobe photoshop cs5" in el alt folder "photoshop cs5" iar in asta alte 3 foldere numite "deployment", "packages", "payloads". Si nu stiu ce sa-i fac ca sa pot intra in photoshop. Aveti idee? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| andaya08 a răspuns:

Intri acolo de unde se inchide calculatorul (panoul acela cand apesi pe sigla Windows) si dai la All Programs, trebuie sa fie acolo, si are iconita asta, http://i47.tinypic.com/mka1.jpg
Funda :D?