| yammy a întrebat:

Am instalat sims 2 si vreau sa-mi pun si expansion, le am pe toate dar cand se termina de instalat apare o fereastra si scrie "This product will now ensure that your existing installation is up to date" si dau ok si imi da eroare "Error during update installation" si dupa aia "The update process did not complete successfully. Installation will now terminate" si se dezinstaleaza. Asa imi face cu oricare incerc. Stie cineva ce pot sa fac sa-mi mearga?

3 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

In loc de ok dai un cancel si vezi daca merge. de obicei, jocurile astea fac automat update iar daca tu nu ii dai update ramane cum il instalezi.

| lolfashion a răspuns:

Poi si eu am avut toate expansion packurile si nu mi s-a intamplat ceva de genul acesta
Probabil verifica daca sunt originale si pentru ca le-ai luat de pe net iti da eroare cel putin asa cred
Incearca sa iei alte versiuni adica sa iei de la altcineva
Si vezi ca a aparut Sims 3 si Sims 3 world adventures

| clauz a răspuns:

Eu am sims 2 si am vrut sa pun expansion pets si tot asa imi da nu stiu ce are