| mymyviorel a întrebat:

Am instalat Skype, iar YahooMessenger nu mai vrea sa-mi functioneze.
Am dezinstalat Skype, iar YahooMessenger functioneaza din nou.
Am repetat manevrele respective.
Concluzie: cand am Skype instalat, nu mai imi functioneaza YahooMessenger.
Ce se poate face ca sa functioneze amandoua?
Multumesc frumos

5 răspunsuri:
| bula2014 a răspuns:

Mai cumperi un calculator.

| andradaagt98 a răspuns:

Ar trebui sa functioneze amandoua.Si eu am Skype si Messenger si merge sa le folosesc chiar in acelasi timp. Poate ai o versiune veche la Messenger.

| shannygelu a răspuns:

Nu are cum sa mearga webcam odata pe amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea.Nu merge sa te conectezi la mess cand esti pe skype? sau web-ul nu merge? Daca web-ul e ocupat de skype nu va merge si la mess si invers.

| beculet86 a răspuns:

Salut, incearca sa instalezi ultimul messenger si ultimul skype nu ar trebui sa ai probleme sa nu iti mearga. daca in continuare ramane problema nerezolvata uitate in pc sa nu ai vreun program instalat aiurea si din cauza asta sa nu mearga amandoua. mai poti sa le dai exceptie din antivirus pentru ca e posibil si antivirusul sa ti le blocheze