| Reek54 a întrebat:

Am instalat un windows nou, si am uitat din greseala sa salvez niste fisiere importante, ce programe imi recomandati ca sa pot sa le recuperez?

2 răspunsuri:
| blogman a răspuns:

Daca ai reformatat partitia unde erau fisierele sau fisierele windowsului au suprascris fisierele alea adio muciacios. :) daca nu poti incerca recuperarea cu aplicatia Recuva. O gasesti aici http://www.piriform.com/recuva

| MenInShadow a răspuns:

Daca ai formatat partitia in care era, scuze dar nu poti. Alea s-au pierdut de tot. Poti recupera eventual daca le-ai sters prin recicle bin, dar daca le-ai sters acum. Adica nu sa le fi sters si dupa sa reinstalezi windows, pentru ca iar nu le poti recupera