| agent003 a întrebat:

Am instalat windows 7, si acum este doar discul C, dar celalalt a disparut, ajutor, spuneti-mi ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TudorAndrei a răspuns:

Sa il reinstalezi, Daca iti cere partitionarea faci si celalalt si asta este tot

4 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Ai luat teapa... reformatezi cu cap data viitoare...

| giugiumanu a răspuns:

Il mai instalezi o data si iti apare partitzionate si setetzi catzi giga veri sa ai in D; E; Cetc! funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca atunci cand l-ai instalat ai sters toate discurile si ai facut doar unul.trebuia sa stergi doar C-ul si sa il faci din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai facut si partitia celuilalt disk, daca ai un cd cu 98_XP_DOS_Linux poti intra sa-i faci partitia fara sa reformatezi sau o disketa de boot daca ai floppy