| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat azi in cs si cand sa intru pe sv preferat, au inceput sa se ia niste sunete happy am asteptat sa se downloadeze toate sunetele si cand sa intre ppe sv m'a scos din cs, am intrat de vreo 2-3 ori dar la fel, am dat reconnect la net(am ip rotativ) am dat un restart dar aceeasi problema, alte servere merg, dar asta nu merge ma scoate din cs cu totul aveti vreo idee/propunere?

Răspuns Câştigător
| AlexFTW3 a răspuns:

Sterge cs si reinstalezal din nou

1 răspuns:
| ovidiuionita a răspuns:

Salut. Este o problema de la server. Probabil lipsesc unele resurse. Nu este nimic in negerula cu CS-ul tau atat timp cat poti juca pe alte servere. Sfatul meu este sa gasesti forumul serverului respectiv, daca are, si sa postezi acolo problema intampinata impreuna cu detalii despre tipul conexiunii tale, versiunea de CS folosita si daca folosesti Steam.

O zi buna.