| IoanaGeorgy25 a întrebat:

Am intrat la control panel si nu stiu ce am dezinstalat... cert e ca calculatorul mi s-a stins,iar cand l-am repornit era ca si nou! sad Mai erau doar vreo doua programe pe desktop(unul photo editor, iar altul de tradus).Si nici nu mai canta. Am doua programe vlc si media player dar nu canta...Si daca intru la control panel,acolo imi apar toate programele pe care le aveam inainte sa fac prostii, dar nu le mai gasesc.Nu stiu ce sa fac,unde sa intru sa il reglez cat de cat, mai ales cu sunetul.Va rog sa ma ajutati, dau funda! sad

Răspuns Câştigător
| AleCSanDruCF a răspuns:

Eu zic sa reinstalezi windows`ul pentru ca programele alea nu le mai poti aduce inapoi, poate doar sa le dezinstalezi pe cele din control panel si sa le reinstalezi. Probabil ai sters xplorer.exe, sau vreun driver, nu-mi explic asta!