| KoJo07 a întrebat:

Am intrat pe Youtube pe telefon si mi-a aparut UI sistem s-a oprit. Ce inseamna?

2 răspunsuri:
| Amnamnee a răspuns:

Posibil ca Youtube-ul tau sa aiba o versiune veche sau telefonul tau sa aiba un Android vechi pentru versiunea noua.
Eu zic sa incerci sa-l reinstalezi, daca nu merge asa..are o probleme telefonul tau happy

| ziftode a răspuns:

Inseamna ca UTube e evul asa ca trebuie sa te duci la biserica si sa intrebi de Constantine (le spui ca te-am trimis IO) sa exorcizeze demonii

acum serios, imi cer scuze, dar a fost mai sus o intrebare cu omul cavernelor daca manca lapte sau era vegetarian, asa ca sunt cu, cu capsa pusa, RASPUNSUL SERIOS:

utube mananca cat de cat procesor, daca ai un telefon destul de vechi si deci cu o baterie destul de veche, un "spike" (salt, marire brusca) la procesor o sa faca un spike la consumul de baterie, iar o baterie Li-Ion cat de cat veche o sa pur si simplu CRAPE

am auzit de asta in corelatie cu Apple limiteaza procesorul la telefoanele mai vechi, tocmai ca sa nu le crape bateria, de asemenea am un telefon vechi, cu baterie veche (Samsung Galaxy S4) care asa se comporta (daca il iau cu lugu-lugu si nu il fortez in nici un fel merge binemercic, dar cum fac ceva mai rasarit, CUM CRAPA)