| eren a întrebat:

Am introdus codul aging off in sims 3 si nu merge sau nu asta e codul impotriva imbatranirii Spune ceva de genul : Unknown command:aging si am acolo am scris " aging off"

Răspuns Câştigător
| Cherisheverything a răspuns:

Mda nu merge am incercat si eu laughing Dar poti sa te uiti in setari si sa dai la maxim perioada de viata. Parca era 990 de zile sau ceva de genul. Daca nu poti sa faci Ambrosia (care te ajuta sa nu imbatranesti) si o poti face astfel:
-iti trebuie nivel 10 la cooking skill + sa cumperi cartea de Ambrosia care e 12. 000$
-parca nivel 7 la gardering pentru LIFE PLANT care e o samanta Speciala luata de pe drum laughing
-si nivel 10 la fishing ca sa prinzi DEATHFISH in cimitir noaptea. Pentru a prinde deathfish iti trebuie Angel fish. + cumparat carti de la magazin pentru pescuit laughing

Sper ca ti-am fost de ajutor happy

:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum poti sa mai faci, am patit si eu( ma joc acum cu o fata care a devenit StarRock si nu vreau sa moarasad ar deveni elder in curand si adios distractiecrying}cand intrii in joc apesi pe "..."dai la Optiuni si dupa sus la Game optiuni sau ceva de genu si ai jos Enable aging o debifezi, sper sa te ajute, eu am incercat inca nu stiu daca fuctioneaza, dar e cam enervant sa moara simsiisadhave fun