| madaa a întrebat:

Am jocul sims 2 original m-ar interesa daca merge sa downloadez lucruri freze de pe net si daca si merg in joc happy funda mss :*

Răspuns Câştigător
| Bianqita a răspuns:

Da merg.Descarci fisierul si il muti in My Documents/EA Games/The Sims 2/Downloads(daca nu exista folderul, il creezi tu). Tot ce trebuie sa faci e sa fi atenta pentru ce joc este facut acel obiect(adica sa fie pentru sims 2, nu pentru 3 sau pentru pets etc.) pentru ca poti intampina erori care dau totul peste cap.Bafta!:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu stiu ca merge. Uita-te pe site-ul official sau scrie pe net http://www.parsimonious.org/
sper ca te-am ajutat; D

| Gameshell a răspuns:

Ai de toate aici succes happy