| Myr3ll1994 a întrebat:

Am la play station 2 un card de memorie de 8 mb si cateva jocuri dar nu ma joc decat smackdown vs raw 2009. ma joc de aproape o luna dar tot mai pot sa salvez pe el. cam cate salvari credeti ca pot memora pe card

Răspuns Câştigător
| sTeFaN_2897 a răspuns:

Prietene, daca cardul acela e de 8mb nu iti incape nici un clip klumea. Cred ca vrei sa zici 8gb(1gb = 1024mb). Si acum depinde de cate salvari faci. Dar stai linistit, parerea mea este ca iti vor mai incapea destule pe acel card, in functie de spatiul liber pe care il mai ai. iar in caz ca nu iti mai incap, poti sa incepi sa stergi salvari dintre cele mai vechi, sau sa salvezi peste alta salvare. Daca as exagera, as spune ca o salvare nu are mai mult de 2mb. Dar cred totusi ca nu are nici macar 1mb. Spor la jocwinking

1 răspuns:
| bybycik a răspuns:

Buna, eu cred ca poti memora 7 la mine atatea memoreaza...eu sunt noua poti sa-mi dai si mie o fundita te rog!?happy