| cractozed a întrebat:

Am laptop Dell windows 7 si mereu mi se inchide adica mi se incalzeste nu mereu cam des in timp ce ma joc un joc se blocheaza o secunda jocul asi revine si se inchide singur leptopul can in deschid imediat nu merge imi apare o imagine labastra scrie niste numere si mi se inchida cand il las sa se racesaca merge imi spuneti va rog ce are? dau vot la raspunsul bun, multumesc

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Majoritatea laptop-urilor au in ele un mecansm care provoaca inchiderea automata daca se supraincalzesc. Nu e un defect ci impiedica arderea componentelor. Sfatul meu e sa-ti cumperi un cooler. Succes.

| ValiEnache a răspuns:

Adu-l la mine in chitila strada scolii si ti-l repar