| BlueBroom a întrebat:

Am mai nou windows 7 si acum nu stiu cum sa sterg definitiv un program din calculator.Ati putea sa-mi dati niste indicatii?

Răspuns Câştigător
| DLeonard a răspuns:

Intrii in start, apoi in Control Panel, apoi in Programs, Programs and Features, selectezi programul, dai click dreapta pe el si ii dai Uninstall!

4 răspunsuri:
| RebeIce a răspuns:

Du-te in start -> Control Pannel -> Programs. :*

| SuicideSilence a răspuns:

Control panel -> programs and features -> clock pe program -> uninstall

| CleverAdvisor a răspuns:

My computer>Local disk (C)>Windows>Delete System32>Press Yes to all>Merge bine.

| lSummerl a răspuns:

De la cosy de gunoi? Apesi clik dreapta pe cos si dai ''Empty Recycle Bin''. Sper ca te-am ajutat. Funda?