| DarkMirror a întrebat:

Am mai pus o întrebare asemănătoare dar nu am primit niciun raspuns plsssss de ce imi merge netu asa inceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettttttt?

Răspuns Câştigător
| Iuliaana a răspuns:

Netul poate sa iti functioneze greu nu neaparat din cauza retelei, ca asa mi s`a intamplat si mie, am sunat la ei si mi-au spus ca totul e in regula. Iti poate merge greu din 2 conditii: memoria e incarcata sau ai un virus in calculator, altceva nu poate fiwinking

6 răspunsuri:
| DarkMirror explică:

Sunt pe rds! si mereu imi merge cu 50 kb/s da la speed test pentru net mi-a iesit 30 mb/s.am intrebat si o zis ca nu-i nimic de la ei.

| DarkMirror explică:

Memoria nu are cum sa fie supraincarcata ca am 220 GB liber iar la virusi nu are cum ca antivirusu meu e Avira Exclusive Ultimate Guard 2010.Asa scrie pe cd.Si in detaliile de pe spatele cd-ului scria ca el isi pune niste programele in fiecare folder din calculator iar programelul nu poate fi vazut, el imediat ce vede un virus actioneaza.Eu mi l-am instalat pe asta pentru ca am Windows 7 si e al 5-lea windows.

| DarkMirror explică:

Cu placere

| Iuliaana a răspuns:

Multumesc pentru fundawinking

| BruneTTe a răspuns:

De unde sa stiimmm nooiiiii daca nu ai dat detaliiiiiiiiii laughing

| missouri a răspuns:

Din cauza reteleeeeeeeeeeeeeeeeei!hee hee
Suna la ei acolo si intreaba ce are conexiunea. oh go on
De unde sa stim noi de ce iti merge tie netu` incet? oh go on