| Cathy_1290 a întrebat:

Am microsoft ofice 2007 si mi cau dat 60 de zile gratis(el era instalat pe windows)dar acum imi scrie ca trebuie sa pun un caracter de 25 de carctere care era scris pe discul de la windows dar eu am cumparat laptopul cu tot cu windows.Am gasit codul care era pe spatele laptop-ului si l-am scris acolo dar tot nu merge. Ce sa fac? Ofer fundita celui mai bun raspuns (desigur daca merge). Va pup :*.

Răspuns Câştigător
| vlad423 a răspuns:

Incearca uramtoareul cod

HBC66-D6YR7-CRP7H-T8VP4-99PMW

2 răspunsuri:
| euuuuuuu6 a răspuns:

Dezinstaleaza office-ul si ia-ti altul de pe net cu tot cu cod de instalare si nu vei mai avea probleme. big grin

| sinblade27 a răspuns:

Unu... orice licenta. care vine pe un laptop e sub el cum ar fi cea de windows. 2 de obicei office-ul nu vine cu licenta de la ei defci cauta un serial pe net