| Adri95 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. De ceva timp mi-am luat o camera de filmat care merge cu DVD-uri micute. Cand inserez DVD-urile in camera merg fara probleme, pot sa vad orice, dar cand le inserez in laptop nu le citeste. In orice laptop as incerca, nu le citeste. Imi arata DVD blank, de parca nu as avea nimic pe el. Se poate face ceva in legatura cu asta? multumesc anticipat.

1 răspuns:
| robytoby a răspuns:

Instaleaza driverul si programul de pe CD-ul camerei, apoi instaleaza pachetul de codecuri AceMegaCodecs si poti sa le vezi fara probleme.
Succes.