| Infinitulq a întrebat:

Am nevoie de ajutor va rog frumos am facut un videoclip adica intro si cand l-am postat pe facebook si m-am uitat la el am vazut ca pe durata videoului imi arata site-ul de unde am dowloandat programul de editare. Ce pot face ca sa nu imi mai arate site-ul de la video? Va rog frumos ajutati-ma. Dau diploma

1 răspuns:
| AndyKama a răspuns:

Salut.
Cel mai probabil nu poti face nimic pentru a elimina logo-ul site-ului de unde ai downloadat.
In cazul asta, te sfatuiesc sa folosesti solutiile puse de windows, ori sa cauti un program 100% free pe internet, si sa o iei de la capat!