| Razvan_7138 a întrebat:

Am nevoie de bluetooth pe calculator dati-mi un site de unde il pot downloada
am gasit cateva dar nu erau bune sad

4 răspunsuri:
| ed23tm a răspuns:

Iti trebuie adaptor de bluetooth, este ca un stick.
Trebuie sa il cumperi, costa cam 30 de lei.

| JuStKid a răspuns:

Uite aici d unde poti sati cumperi http://www.prostore.ro/bluetooth/. si iti da si driverele.nai ce face cu drivere fara stick...imi pare rau daca ai card la telefo baga-l prin card reader.sau cablu d date...bafta!

| ShiNee a răspuns:

laughing ca sa ai bluetooth pe calc ai nevoie de un stick...si sticku are si driver.nu ai cum sa downloadezi programul pe pc pentru ca nu iti are cum sa se conecteze...deci iti faci sperante degeaba

| BrokenBarbie a răspuns:

Mergi si iti cumperi un adaptor de bluetooth. E cel mult 40 de lei