| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de cineva care stie sa scrie programe in C++ [de clasa a 10abig grin]
ma poate ajuta cinevasad?
dau fundahappy

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca vrei dai add la narcis_c2007 si iti fac eu orice probleme in 3 minute

| Kanghu a răspuns:

Posteaza aici problema. Nu pot decat sa te ajut, nu iti fac sub nici un caz tema.

| FlySky11 a răspuns:

Pai de ex. 1. se citeste un nr. n natural. sa se calculeze folosind "while" suma= 1+2+...+n

| FlySky11 a răspuns:

Sau...2. se citeste un nr. n natural. sa se calculeze prima cifra a numarului.

| goodman a răspuns:

Poate te pot ajuta. poti sa imi zici problematongue