| sweeftw a întrebat:

Am nevoie de niste linkuri cu laptopuri pana in 24 de milioane care sa isi fac bine treaba!

9 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

La ce vrei sa folosesti laptop-ul?

| sweeftw explică (pentru laptopnews):

Sa mearga ceva jocuri si sa se miste bine...

| laptopnews a răspuns (pentru sweeftw):

In bugetul tau fie optezi pentru un Dell cu GT 525M, fie poti alege un Acer cu GT 540M. 540M e mai buna decat 525M. Recomandarea ar fi sa incerci sa mai cresti putin bugetul si sa cauti ceva cu o configuratie echilibrata. Un procesor Core i5, cu o placa video decenta, 4 GB RAM ar trebui sa isi faca treaba. Depinde si ce intelegi prin jocuri, daca pretentiile nu sunt foarte mari la setari, poti gasi ceva. Succes!

| sebysebyca a răspuns:

I-auzi,laptop de 24 de milioane sa joace jocuri! cu siguranta ca in 24 de mil de ani, o sa-ti cumperi laptopul dorit.pana atunci, cand mai ai vreun cosmar din asta, fa cruce cu limba in cerul gurii!

| sweeftw explică (pentru sebysebyca):

Mai bine taci copil frustrat

| sebysebyca a răspuns (pentru sweeftw):

Ce-mi vine sa rad...auzi,frustrat! si copil pe deasupra! ce n-as mai da sa fiu copil! si inca unul fara minte ca tine!

Răspuns utilizator avertizat
| Ells a răspuns:

Uite asa am eu http://www.emag.ro/.......RPZ0C.054 insa eu l-am luat cu 2400. Eu sunt multumita de cum functioneaza