| thechangeman a întrebat:

Am nevoie de o parere! Nu stiu ce sa aleg dintre un Ipad 2 si un laptop, dau funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde ce ai nevoie. Cu laptopul faci tot ce faci si cu ipad ul plus multe altele. Cu ipad ul in general te dai mare.

8 răspunsuri:
| gabryelm3 a răspuns:

Laptop nu conteaza pentru ce il iei, dupa mine nici nu se pune problema in a alege dintre cele doua.

| thechangeman explică:

Cred ca aleg Ipad-ul, deoarece, laptopurile sunt mult mai grele, voluminoase etc. Ipad2 pe de alta parte este usor, arata bine, merg aplicati super pe el si maia are si alte avantaje fata de un laptop

| BoGdY13 a răspuns:

Iti recomand laptop deoarece pe el merge mai bine sa scrii pe net sa vorbesti sau sa joci jocuri mai bune decat pe ipad. Ipad merg si pe el jocuri bune si sa vorbesti poti sa il iei cu tine oriunde da laptop-ul este mai avantajos si mai bun big grin

| MalitaBujo a răspuns:

Dacă eşti gamer (cum a spus şi UnNumeFain), alege un laptop care este bun. Dacă vrei să navighezi pe net, să stai pe reţele de socializare şi să te joci doar jocuri pentru iPhone (pentru mobil), alege un iPad.

| catamafiotul a răspuns:

Laptop bine inteleshappy

| UnNumeFain a răspuns:

Pai depinde la ce vrei tu sa-ti foloseasca. Adica, in cazul in care esti gammer, zic ca un laptop iti va satisface dorintele.Dar daca vrei doar sa navighezi pe internet sau altele de genul asta, poti sa te multumesti cu un ipad. Bafta!

| DoarEu123 a răspuns:

Eu totusi as alege un Ipad decat un laptop

| Mihaela998 a răspuns:

Eu as alege Ipad 2