| Neylin a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor... daca se poate in seara asta.
Caut un site sau un program care sa converteasca un document pdf in word. Am gasit cateva, dar problema e ca pdf-ul are multe formule, cu o gramada de caractere ciudate, si convertite arata groaznic, adica nu se intelege nimic.
Stiti cumva de unde pot lua un program/site care sa converteasca un pdf in word dar sa pastreze acele caractere scrise corect si ordonate ca in pdf (adica formulele sa arate la fel)?
Va rog, am nevoie de ajutor rapid!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, poti sa incerci cu acesr convertitor online, vezi aici http://www.panalu.net/2010/10/convertor-online-pentru-orice-tip-de.html este cel mai bun, dar merita sa incerci este gratuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun program e Abby Fine Reader.