| DailySmoker a întrebat:

Am nevoie repede de un raspuns va rog! In legatura cu pozele care le fac in photoshop. pot sa setez de undeva formatul pozei. adica sa o fac. jpg? Pt ca dupa ce o editez si o salvez nu ma lasa sa o postez pe diferite site-uri sau sa o arat prietenilor pe messenger deoarece mi-o salveza in formatul. PSD

Răspuns Câştigător
| TheFeeye a răspuns:

Pai tu salvezi PSD-ul, ca sa slavezi imaginea in sine dai file.
> 'save for web&devices'. si iti alegi de acolo ce format vrei, jpg, png, gif, etc, si dai save.
Daca dai save sau save as ti se salveaza psd-ul. happy