| PainTech a întrebat:

Am nevoie sa "blochez" toate mesajele de la o persoana anume de pe grupul de wapp. Am înțeles că dacă blochez persoana respectiva blocarea are efect doar in conversații private, nu și în grup. Nu mă interesează dacă persoana respectiva vede ce trimit eu, vreau ca eu sa nu văd ce trimite persoana respectiva.

Exista vreo aplicație sau setare?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci, într-un grup e inevitabil să nu vezi ce scrie acea persoană.

| PainTech explică (pentru Andreeush):

Un mod care să șteargă mesajele imediat ce au fost primite nu există?

| Andreeush a răspuns (pentru PainTech):

Nu ai cum să șterge mesajele cuiva de pe un grup.