| MJ4everkingofpop a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor.
Vreau sa imi fac un id nou de mess si imi spune sa bag codul postal.
Nu stiu care este...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Cauta pe google: coduri postale si o sa iti apara sa introduci localitatea si strada unde locuiesti si o sa vezi codulwinking funda?happy

2 răspunsuri:
| Ennar00 a răspuns:

Scrie pe Google : COD postal si apoi numele orasului din care provii tu happy De exemplu: Cod postal Cluj

| EpicLove a răspuns:

Poti pune un cod postal la nimereala dar ca aiba 6 cifre sau cauta codul postal din orasul tau happy