| sscutyy a întrebat:

Am o camera video Sony PD-170 si pentru a face transferu de pe caseta pe calculator o fac prin cablu firewire. Pe windows 7 32bit cand conectam camera la pc imi arata jos si se instala apoi intram in Sony vegas si faceam captura.am bagat pe 64bit ca sa pot instala premierul ca pe 32 nu merge si acum nu imi mai instaleaza camera...ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| bz06kou a răspuns:

Pai cand o bagi uitate in my computer. Trebuie sa apara.Ca dupa ce s-a instalat odata nu mai trebuie a 2-a oara.

| sscutyy explică (pentru bz06kou):

In device manager aparare cu x( adica nu e instalata) ii dau sa caute program si zice ca nu gaseste...pe alt calculator merge.pe al meu nu....am incercat si pe 32x si pe 64x si tot nu o instaleaza