| Nikollee a întrebat:

Am o camera web apollo multimedia si am pierdut cd ul de instalare de la ea.
cum as putea sa o instalez din nou pe pc fara cd?
exista vreo posibilitate?

Răspuns Câştigător
| Doncila_Igor_1976 a răspuns:

Kauta draivere pe internet si nu krede pe nimeni

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da exista. Conecteaz-o la pc printr-un port USB si incearca asa: Start(sau My Computer)/Control Panel/ Scanners and Cameras si ar trebui sa apara iconul camerei. Dai clic pe el si iti apare o fereastra de instalare Scanner and Camera Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Daca nu-ti apare iconul camerei inseamna ca OS nu are driverul de instalare asa ca trebuie sa-l descarci de pe site-ul producatorului ori sa-l cauti pe internet si apoi va merge instalarea. Am mai recomandat aceasta instalare si au reusit. Succes si numai bine!

| Dannyjj a răspuns:

Uite aici driverele de la produsele apollo cauti modelul de webcam si descarci driverul http://list.driverguide.com/list/company1844/

| Alex_9605 a răspuns:

Scrie aici modelul complet al camerei web ( si versiunea de windows pe care o folosesti (Xp, Vista, 7). Daca vrei sa vorbim amanuntit da-mi un PM si te ajut.

| adeana a răspuns:

Search pe google dupa "web camera apollo multimedia" (http://www.topshareware.com/web-camera-apollo-multimedia/downloads/1.htm)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu la fel daca faciu rost mil tr si mie te rog un_baiat400 e id meu

| Nikollee explică:

Nu merge niciuna dintre variante
am incercat dar in zadar
ce altceva as mai putea face?