| HellBlade a întrebat:

Am o imprimanta HP deskjet D1560 am consumat tusul de mult timp si nu l-am m-ai incarcat.Acm as vrea sa o folosesc din nou pot incarca tusul? Si aveam un cd cu ceva de la imprimanta daca l-am pierdut o ma pot folosi imprimanta? FUnda +VoT

4 răspunsuri:
| Ceamaidulcepisicuta a răspuns:

Da il poti incarca

| Th33ldeRg0d a răspuns:

Da se poate reincarca si driverele se pot descarca de pe site-ul oficial HP: http://h10025.www1.hp.com/......reCategory
Alegi sistemul de operare si descarci driverul.

| kate19 a răspuns:

Si la altex cred ca poti sa incarci

| PisicMic19 a răspuns:

Daca tusul este consumat de mult cam Slujbe la Sf Biserica .www.okazii.ro sau forum computergames si cauti dupa ele (cartuse) poti avea bafta sa le gasesti ieftinache