| Tiberiu98 a întrebat:

Am o imprimnta lexmarc, si nu stiu sa scot stiu atat sa fac bag foaie acolo la imprimanta si dau print pe ce vreau sa scot.Si nu-mi iese dcsadajutor invatatima si pe mine cineva?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai instalat imprimanta? La cumpararea ei ai primit un CD cu driver-ul. Abia dupa instalare o sa mearga. Succes!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ti-a trecut prin cap sa citesti manualul de instructiuni? In general, sunt scrise asa fel incat absolut oricine sa le inteleaga. Conditia necesara si suficienta este sa stii sa citesti.

| BlackManJe a răspuns:

Stiu eu boss... Trebuie sa ai in pc Microsoft office 2003 sau 2007, care vrei tu, de preferabil 2007, apoi scrii in world ce ai de scris, si dai sus pe fila aia, apoi print, apoi quick print(ceva de genu). Ai grija ca sa ai imprimanta conectata la pc, si sa fie instalata. multa bafta. vreau si fundabig grin

| Tiberiu98 explică:

Da-mi id tau petru plzz