| spectral a întrebat:

Am o intrebare, Am un Nokia e63 si vreau sa imi pun teme pe el Dar nu merg doar temele de pe store.ovi.com,de pe zedge si alte situri cand dau install zice asa : Eroare de certificat! Ma ajuta cineva cu un sfat? happy Dau funda! tongue

Răspuns Câştigător
| Ligia_4155 a răspuns:

Am si eu Nokia E63. aceste telefoane au ceva chestii de securitate care nu permit sa se instaleze programe/teme/poze/melodii de pe net, inclusiv de oe ovi daca exista posibilitatea sa afecteze telefonul (poate datorita virusilor) asa ca degeaba vei incercare sa instalezi, daca un momendat vei reusi o sa observi ca telefonul va lucra foarte greu si se va bloca. happy

| spectral explică (pentru Ligia_4155):

Mersi frumos de raspuns! happy

1 răspuns: