| GabytzuA_7080 a întrebat:

Am o intrebare;
Cand instalez fifa (2009, 2010, 2011) sau pes tot asa imi da o eroare de fiecare data,
am instal fifa 08 07 sau 06 si pes la fel si nu mi-a dat nici o eroare?
nu stiu ce are?

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

Monteaza imaginea cu Daemon Tools (imaginea fiind fisierul care il descarci)winking

4 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Ai pus crack-ul? Daca nu la-i pus, nu-ti va merge!:d

| GabytzuA_7080 explică:

Am incercat cu daeemon tools da nu merge

| TeamHellNo a răspuns:

Fii atent mai intai monteaza imagina cu demon tools apoi instaleaza dupa asta da open pe CD montat cu demon tools si o sa ai un fisier numit crack iei de acolo fifa.exe si o adaugi in locul in care ai instalat jocul.winking daca nici asa nu merge adauga id sergiu. 4ever

| Dumitra_Bogdan_1979 a răspuns:

Si eu am o problema imi apare dupa ce instalez fifa 09 eroare si nu stiu ce scrie cu alb dar am cd original stiti ce ar trebui sa fac?