| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare cu webcam-ul. Daca trimit la cineva web sa ma vada merge, Da daca cineva imi da o invitatie sa il vad pe el la web nu imi merge, DAU ACCEPT SI TOT NU MERGE SA IL VAD

CARE-I CAUZA?

2 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

E posibil si cea zis constantaproca dar poate nu e instalata cum trebuie. ar trebui sa incerce sa mai iasa si din messenger si sa mai dea un restart.sau sa se uite in messengerul persoanei respective la webcam sa vada ce setari are acolo.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Probabil camera nu e compatibila cu sistemul instalat, vezi ce scrie pe ambalajul camerei(cutie).