| rocafelixflorian a întrebat:

Am o intrebare, doresc sa imi deschid un post de radio pe internet si voiam sa stiu daca ar putea fi altcineva dj in afara de mine (radiou este pe pc meu )adica daca cineva de la el de acasa are cum

Răspuns Câştigător
| DaFreaka a răspuns:

Da se poate ca eu am fost dj la un post de radio al lu un prieten!

2 răspunsuri:
| arhanghelu a răspuns:

Este posibil.De ex eu sunt DeeJay la un post de radio si emit cu RadioBoss.Alti dj din staff, pot emite de pe sursa lor cu aceleasi setari din broadcast.

| rocafelixflorian explică:

Si aveti un tutorial ceva >?