| cristina409 a întrebat:

Am o intrebare www.alertsms.ro e pe gratis adica nu trebuie sa platesc la facatura de la internet?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand va aud cu platitul la factura de internet innebunesc.

nu va incarca nimeni factura de internet. platesti un seviciun fix si atat. orice tranzactie online nu are nicio treaba cu factura de internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cristina409, 15 Orange pe zi.
Dar pana pe 5 martie poti trimite cate vrei ca este nelimitat.

| SimionAlexandru a răspuns:

Da, este complet gratuit! :-)
In fiecare primesti 15 minute si 15 mesaje. Cel putin, eu asa primesc :*
Iti doresc o zi superba in continuare, Cristina happy

| Necazul a răspuns:

Este 100% gratuit.
In perioada 6 Februarie si 5 Martie ai sms-uri nelimitate.
Apoi primesti : 15 sms in Orange, 5 in cosmote, 5 Vodafone.

Daca doresti mai multe sms-uri abia atunci poti cumpara mai multe sms-uri happy
Dar nu are nici o legatura cu factura telefonului tau.

Numa bine!

| cristina409 explică (pentru Necazul):

15 sms-uri Orange pe zi?