| gaby79 a întrebat:

Am o mare nelamurire,am id alternativ si parola de la mailul meu blocat,am urmat pasi de deblocare ai adresei,cei de la yahoo imi trimit codul de resetare a parolei(deblocare) la id alternativ,VA ROG sa imi spuneti cum intru in acest id alternativ pentru a intra in posesia codului de deblocare,am incercat sa introduc acest id alternativ ca un mail normal, adica id si parola si imi spune ca acest id nu este luat inca.Nu stiu exact cum se face..Multumesc

1 răspuns:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Încearcă sa intri iar pe mail dacă nu e luat înseamnă ca trebuie sa faci iar cont. sau dacă nu, ți-am trimis un mesaj cu pagina de Facebook sa dai add poate te ajut eu sa deblochezi