| Căpșuuu a întrebat:

Am o mare problema cu Facebook'ul straight face. am intrat azi in cont si am dat click pe poze si am vazut ca la vreo 3-4 poze nu imi mai apar comentariilestraight face. La celelalte imi apar. da la alea 2-3-4 cate suntlaughing. nu'mi mai apar.doar like'urilestraight face. Aveti vreo idee ce se intampla? thinking Multsumesc!:*

2 răspunsuri:
| zncdragos a răspuns:

Sunt 3 idei care ar trebui sa iti vina in minte:

1- nu ai avut niciun comentariu la acele poze;
2-poate le-ai sters tu din greseala;
3-poate e greseala de sistem(putin probabil).

| amos_6403 a răspuns:

Probabil se mai blocheaza... Si eu mai patesc asa si ma deloghez pentru 5 minute si cand intru inapoi imi merge iar si e ok. thinking Probabil e ceva de la retea...