| 1Q a întrebat:

Am o mare problema, e urgent, am instalat fort nite si pc a început să aibă bug, si jocul avea bug, asa ca am dat restart si m-am trezit ca imi apare un cont cu numele utilizator y si cu parola ca sa ma loghez in pc desi eu pana acum nu aveam asa ceva. De ce s-a intamplat asta si cum pot sa repar ca nu mai pot sa intru in pc?

1 răspuns:
| klewww a răspuns:

Daca fortnite e luat depe un site tampit adica nu cel de la epicgames e un virus care a pus password la pc sau cineva ti-a pus parola la pc.