| StefanStieeTOT a întrebat:

Am o mare problema...Mi-am Uitat parola de la mess si pe el aveam multe mesaje utile de job-uri, Jocuri si altele.
Va rog eu ajutati-ma /Si inca ceva su stiu intrebarile eram mai mic si le-am uitat:@ Funda

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| AlecsStyle3 a răspuns:

Daca nu stii intrebarile secrete, s-ar putea sa nu mai poti sa iti recuperezi contul Yahoo!
Dar:
1)Daca ti-ai facut id-ul de messenger si ai pus un email secundar poti reseta parola folosind acel email.
2)Daca te-ai inregistrat la Yahoo! cu un numar de telefon, iarasi il poti reseta cu un mesaj trimis de Yahoo! pe mobilul tau.
3)Daca nu ai niciunul dintre alea 2 de mai sus, poti sa spui: Adio cont!sad

| StefanStieeTOT explică (pentru AlecsStyle3):

Nu stiu Dar Nu Merge In PrImul Rand Ca Am Pus La Misto Datelesad:@straight face

| Liptak_Romeo_1967 a răspuns:

Mi-am uitat parola ce sa fac?

| nelutuduna a răspuns:

Logan

| Voicu_Elena_1973 a răspuns:

Va rog ajutati-ma si inca ceva nu stiu intrebarile eram mai mic si le am uitat @ana.rodica19