| anonim_4396 a întrebat:

Am o mega`problema. toate aplicatiile mele de pe laptot se deschid in "internet explorer". si nici macar nu se deschid... imi apare o iconita cu "save" "run" sau "cancel". am apasat pe fiecare dar nimic. nu merge nici macar internetul sa il deschid. stiu ca, chestia asta a pornit intr. o zi. am descarcat o aplicatie si i.am dat `open with`... internet exp. si dupaa. BOM.

cine ma poate ajutaaa?

Răspuns Câştigător
| МŶĶÁŶ a răspuns:

Pai da clik dreapta pe fisier, "deschidere cu" sau "open with" si "alegere program implicit" sau ceva de genu in engleza si alege cu ce program sa deschizi fisierul
Daca nu merge da-mi un PM si iti dau messu meu si vedem ce facem

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Păi de ce nu îți fixezi alt browser web ca prestabilit?

Baftă

| Alin_Codausi_1994 a răspuns:

Pai,logic ca nu-ti m-ai merge! mi-am descarcat si eu un joc! stii care e problema? ai virusi multi! asa se intampla si pe laptop si pe calculator